Connect with us

Επιλεγμένη Ενημέρωση

Πάτρα – Δημοτικές Εκλογές 2023: Τα επίσημα αποτελέσματα των συνδυασμών και η σταυροδοσία των υποψηφίων

Published

on

Επικυρώθηκαν από το Πρωτοδικείο Πατρών, τα επίσημα αποτελέσματα των Δημοτικών Εκλογών 2023 για το Δήμο της Πάτρας.

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 345
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 524
2 ) ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 426
3 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 186

Μεσσάτιδος

4 ) ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2057
5 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1035
6 ) ΜΟΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 617
7 ) ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 405
8 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 376
9 ) ΓΩΓΟΥ (ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 352
10 ) ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 297
11 ) ΣΠΗΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 192

Παραλίας

12 ) ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2347
13 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1316
14 ) ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 694

Πατρέων

15 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2029
16 ) ΣΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2014
17 ) ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1751
18 ) ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1622
19 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 1600
20 ) ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1530
21 ) ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1526
22 ) ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1462
23 ) ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1369
24 ) ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 1315
25 ) ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1311
26 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1293
27 ) ΣΑΜΟΥΡΗ ΒΑΓΕΝΑ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1286
28 ) ΓΕΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1133
29 ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1121
30 ) ΓΚΕΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1087
31 ) ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1049
32 ) ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1044
33 ) ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 923
34 ) ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 918
35 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 918
36 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ 898
37 ) ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 892
38 ) ΑΞΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 883
39 ) ΚΥΒΕΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 882
40 ) ΖΑΝΙΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 836
41 ) ΣΥΡΟΚΩΣΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 833
42 ) ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ 812
43 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 796
44 ) ΠΑΛΑΡΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 770
45 ) ΚΡΟΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 757
46 ) ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 752
47 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 729
48 ) ΤΣΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 725
49 ) ΜΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 670
50 ) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 660
51 ) ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 652
52 ) ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 623
53 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΚΟΣΜΑ 597
54 ) ΣΥΡΙΩΤΗ – ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 596
Σελίδα 1 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

55 ) ΖΩΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 590
56 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 566
57 ) ΛΕΦΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 564
58 ) ΤΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 561
59 ) ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 538
60 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 537
61 ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 518
62 ) ΓΚΡΕΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 506
63 ) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΧΑΧΑΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 505
64 ) ΤΖΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 490
65 ) ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 482
66 ) ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 458
67 ) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 447
68 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 445
69 ) ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 419
70 ) ΖΑΓΚΟΥ ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 413
71 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 400
72 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΜΕΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 381
73 ) ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 364
74 ) ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 350
75 ) ΠΙΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 344
76 ) ΚΙΚΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 343
77 ) ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΤΖΕΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 337
78 ) ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 335
79 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 328
80 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 310
81 ) ΠΑΓΙΑΣΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 304
82 ) ΛΙΩΛΗ ΒΕΝΕΔΙΚΤΗ (ΒΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 300
83 ) ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 295
84 ) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ 283
85 ) ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 276
86 ) ΣΙΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 259
87 ) ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 236
88 ) ΤΣΕΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 235
89 ) ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 230
90 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 217
91 ) ΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΗΛΙΑ 217
92 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΝΕΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 211
93 ) ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 207
94 ) ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 202
95 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191
96 ) ΖΗΒΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 178
97 ) ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 159
98 ) ΤΖΑΜΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΤΣΑ 127
99 ) ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 94

Ρίου

100 ) ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 954
101 ) ΚΟΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 598
102 ) ΓΑΛΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 578
103 ) ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 547
104 ) ΠΗΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΟΝΑΤΟΥ 450
105 ) ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΟΛΓΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 428
106 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 400
107 ) ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 397
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Θεριανού
1 ) ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82
2 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

Κρυσταλλόβρυσης

3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
4 ) ΛΟΥΣΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 6

Μοίρας

Σελίδα 2 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

5 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 17
6 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16

Πιτίτσης

7 ) ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
8 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Α.Λ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15
9 ) ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 411
2 ) ΒΕΡΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 169
3 ) ΚΟΝΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
4 ) ΠΟΛΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
5 ) ΜΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 38
6 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΟΣ 27
7 ) ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

Καμινίων

8 ) ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 118
9 ) ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46
10 ) ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 21
11 ) ΠΟΥΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ (ΔΗΜΗΤΡΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 18
12 ) ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Μονοδενδρίου

13 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
14 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
15 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 9

Οβριάς

16 ) ΛΙΓΚΑ ΓΡΑΨΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 190
17 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 87
18 ) ΚΟΤΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 85
19 ) ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 84
20 ) ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 59
21 ) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
22 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 34
23 ) ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 28

Σαραβαλίου

24 ) ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 225
25 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 132
26 ) ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 131
27 ) ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125
28 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 105
29 ) ΜΠΑΡΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76
30 ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 73
31 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43
32 ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 41
33 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 40

Θέας

34 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 133
35 ) ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 72
36 ) ΜΠΟΪΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 50
37 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 32
38 ) ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7

Καλλιθέας

39 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 121
40 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 73
41 ) ΚΟΡΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 65
42 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
43 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ 20

Κρήνης Πατρών

44 ) ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 85
Σελίδα 3 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

45 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64
46 ) ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 47
47 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
48 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31
49 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26
50 ) ΚΕΡΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18
51 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 10

Πετρωτού

52 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 49
53 ) ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
54 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19
55 ) ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
56 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΣΥΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 8
57 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
58 ) ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
59 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5

Παραλίας

60 ) ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 260
61 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 148
62 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 101
63 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 61
64 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ 59
65 ) ΒΙΚΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56
66 ) ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 55
67 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΕΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 41
68 ) ΡΟΜΠΟΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 41
69 ) ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28
70 ) ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

Μιντιλογλίου

71 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 139
72 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ 60
73 ) ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 56
74 ) ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
75 ) ΚΑΛΟΤΑΝΤΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 46
76 ) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 23
77 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
78 ) ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13

Ρογιτίκων

79 ) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 209
80 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43
81 ) ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41
82 ) ΚΑΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26
83 ) ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26
84 ) ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 25
85 ) ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 19
86 ) ΒΑΡΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
87 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 658
88 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 221
89 ) ΠΕΦΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 181
90 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 179
91 ) ΚΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 162
92 ) ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 159
93 ) ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 148
94 ) ΜΠΟΧΑΤΖΙΑΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 138
95 ) ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 138
96 ) ΜΠΑΡΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 132
97 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 111
98 ) ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΘΩΜΑ 101
99 ) ΣΠΕΤΣΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 97
100 ) ΛΥΣΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 95
Σελίδα 4 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

101 ) ΛΙΓΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89
102 ) ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 87
103 ) ΥΦΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 84
104 ) ΤΟΥΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 74
105 ) ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70
106 ) ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 69
107 ) ΚΑΚΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 65
108 ) ΜΠΟΥΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 51
109 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
110 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
111 ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 44
112 ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36
113 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
114 ) ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 570
115 ) ΑΣΠΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 336
116 ) ΔΡΙΜΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 200
117 ) ΒΡΑΚΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 189
118 ) ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 146
119 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 144
120 ) ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΟΖΟΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ 133
121 ) ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 130
122 ) ΑΛΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 125
123 ) ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ 124
124 ) ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
125 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 98
126 ) ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΛΑΜΩ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96
127 ) ΔΑΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 88
128 ) ΤΣΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 88
129 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 85
130 ) ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 81
131 ) ΠΟΜΩΝΗΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 80
132 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79
133 ) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 70
134 ) ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 66
135 ) ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62
136 ) ΠΑΝΕΤΑΣ ΦΕΛΟΥΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51
137 ) ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
138 ) ΤΖΑΜΟ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΤΣΑ 45
139 ) ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
140 ) ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΥΚΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ 38
141 ) ΜΑΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 32
3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
142 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 562
143 ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 483
144 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148
145 ) ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 142
146 ) ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 141
147 ) ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 129
148 ) ΜΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 107
149 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103
150 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 103
151 ) ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΚΩΣΤΑ 80
152 ) ΑΝΔΡΕΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 79
153 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 76
154 ) ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 71
155 ) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70
156 ) ΨΩΜΙΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΑ) συζ. ΑΧΙΛΛΕΑ 69
157 ) ΤΣΙΛΙΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 66
158 ) ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 64
159 ) ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
160 ) ΖΑΠΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 58
Σελίδα 5 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

161 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58
162 ) ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 52
163 ) ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
164 ) ΦΑΚΙΟΛΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΙΩΣΗΦ 44
165 ) ΖΑΒΕΡΔΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
166 ) ΔΕΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 40
167 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 39
168 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 38
169 ) ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
170 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 978
171 ) ΜΠΙΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 377
172 ) ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΜΠΕΡΔΕ ΜΗΛΙΑ (ΑΙΜΙΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 337
173 ) ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 265
174 ) ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 248
175 ) ΡΟΔΙΤΗ ΛΗΤΩ- ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 242
176 ) ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 239
177 ) ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 201
178 ) ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 174
179 ) ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 169
180 ) ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΔΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 164
181 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 163
182 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 157
183 ) ΝΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΑΚΗ 154
184 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
185 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 143
186 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΗΛΙΑ 143
187 ) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 135
188 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 135
189 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 124
190 ) ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 119
191 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) συζ. ΙΩΑΝΝΗ 118
192 ) ΜΑΤΣΙΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 115
193 ) ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
194 ) ΤΑΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 108
195 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 105
196 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 104
197 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
198 ) ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 103
199 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 88
200 ) ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 83
201 ) ΜΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82
202 ) ΤΡΟΥΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81
203 ) ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75
204 ) ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΗΝΑ 70
205 ) ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 69
206 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 48
207 ) ΣΥΡΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΚΥΣ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 36

Ελικίστρας

208 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 61
209 ) ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
210 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 39
211 ) ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 34
212 ) ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 34
213 ) ΤΣΑΜΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 30
214 ) ΜΟΣΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 25
215 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

Σουλίου

216 ) ΚΕΠΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 282
217 ) ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
218 ) ΖΩΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 37
Σελίδα 6 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

219 ) ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 36
220 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 32
221 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31
222 ) ΛΑΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 29
223 ) ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 11

Αγίου Βασιλείου

224 ) ΜΠΙΡΛΗ ΤΑΣΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 88
225 ) ΖΕΡΒΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
226 ) ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 39
227 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 34
228 ) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
229 ) ΑΥΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
230 ) ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου)

231 ) ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 115
232 ) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
233 ) ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΘΕΟΤΟΚΗ 91
234 ) ΝΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
235 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
236 ) ΚΑΤΣΑΡΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 42
237 ) ΒΕΝΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41
238 ) ΚΟΥΖΙΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 38
239 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
240 ) ΡΟΥΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 36
241 ) ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΙΩΑΝΝΗ 19
242 ) ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16

Ακταίου (Βερναρδαιίκων)

243 ) ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 38
244 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
245 ) ΚΑΠΕΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 23
246 ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 20
247 ) ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9

Άνω Καστριτσίου

248 ) ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 97
249 ) ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 84
250 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
251 ) ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14
252 ) ΜΑΝΔΥΛΗ ΚΟΥΡΓΙΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7

Αραχοβιτίκων

253 ) ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 208
254 ) ΤΟΥΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45
255 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
256 ) ΤΖΙΦΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
257 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
258 ) ΠΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 29
259 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 12
260 ) ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8

Δρεπάνου

261 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 56
262 ) ΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35
263 ) ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
264 ) ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 23
265 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 21

Κάτω Καστριτσίου

266 ) ΤΣΑΜΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 102
267 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ 54
268 ) ΠΟΛΙΤΗ ΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 38
269 ) ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 27
270 ) ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΡΟΝΗ) του ΠΕΤΡΟΥ 21

Σελίδα 7 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Πλατανίου

271 ) ΑΡΕΘΑΣ ΣΠΥΡΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 22
272 ) ΝΤΑΡΜΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
273 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
274 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10

Σελλών

275 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
276 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
277 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΦΩΤΙΟΥ 49
278 ) ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 34
279 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 28
280 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ συζ. ΣΩΚΡΑΤΗ 17

Ψαθοπύργου

281 ) ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 203
282 ) ΜΙΣΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 141
283 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 50
284 ) ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
285 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36
286 ) ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
287 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
288 ) ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 8

Σελίδα 8 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

σπιράλ – ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΜΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 345
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΣΟΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 467
2 ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 205
3 ) ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 120

Μεσσάτιδος

4 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 322
5 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 256
6 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΝΑΝ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 250
7 ) ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 144
8 ) ΓΙΟΓΚΑΡΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 109
9 ) ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
10 ) ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 96

Παραλίας

11 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 190
12 ) ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 186
13 ) ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 136
14 ) ΜΠΑΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 108

Πατρέων

15 ) ΔΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 1179
16 ) ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΥ 879
17 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΛΕΟΜΕΝΗ 856
18 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 690
19 ) ΒΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 591
20 ) ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 566
21 ) ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 518
22 ) ΜΑΣΣΑΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ-ΕΡΜΟΛΑΟΥ 465
23 ) ΚΑΡΓΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 458
24 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 440
25 ) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 436
26 ) ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΚΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 435
27 ) ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 433
28 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 423
29 ) ΧΛΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 414
30 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 387
31 ) ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ συζ. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΣ 366
32 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 357
33 ) ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 335
34 ) ΣΚΑΡΠΕΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 325
35 ) ΖΟΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 322
36 ) ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΜΑΝΟΥΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 311
37 ) ΔΟΥΒΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 311
38 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 309
39 ) ΧΑΡΜΠΙΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΣΕΣΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 308
40 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 298
41 ) ΜΑΜΑΣΙΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ 297
42 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 289
43 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 271
44 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 269
45 ) ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΝΤΕΝΗ) 268
46 ) ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 265
47 ) ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 261
48 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 255
49 ) ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 253
50 ) ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 236
51 ) ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 236
52 ) ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 235
53 ) ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 235
54 ) ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 226
Σελίδα 9 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

55 ) ΡΕΜΟΥΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΣΠΥΡΟΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 225
56 ) ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ 220
57 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 219
58 ) ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΕΥΘΥΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 219
59 ) ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 214
60 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 213
61 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 213
62 ) ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 205
63 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΠΕΡΙΚΛΗ 200
64 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 200
65 ) ΤΣΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 200
66 ) ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 196
67 ) ΜΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 192
68 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 189
69 ) ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 187
70 ) ΓΚΟΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 185
71 ) ΚΑΛΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 185
72 ) ΛΑΔΙΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΦΩΤΙΟΥ 183
73 ) ΜΙΚΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 172
74 ) ΜΑΝΤΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 169
75 ) ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
76 ) ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 156
77 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153
78 ) ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 152
79 ) ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 148
80 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 148
81 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΡΙΝΗ 144
82 ) ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 138
83 ) ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 135
84 ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΤΑΝΗΣ) του ΚΟΣΜΑ 133
85 ) ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 131
86 ) ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 131
87 ) ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122
88 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΠΑΝΟΥ 120
89 ) ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 114
90 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
91 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 110
92 ) ΦΟΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 106
93 ) ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
94 ) ΧΑΡΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 99
95 ) ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 98
96 ) ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΒΛΑΣΙΟΥ 94
97 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 85
98 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ 58
99 ) ΣΙΜΩΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52

Ρίου

100 ) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 307
101 ) ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 255
102 ) ΒΕΡΓΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΙΛΙΚΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 246
103 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 206
104 ) ΣΠΗΛΙΩΤΗ-ΣΤΑΜΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 174
105 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
106 ) ΚΟΥΡΓΙΑΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
107 ) ΤΣΙΟΚΟΙΟΥ ΟΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΝΕΚΟΥΛΑΙ 30
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Θεριανού
1 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 42
2 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

Κρυσταλλόβρυσης

3 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 2

Μοίρας

4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 5
Σελίδα 10 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Πιτίτσης

5 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 0
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Βραχναιίκων
1 ) ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 137
2 ) ΓΚΛΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 110
3 ) ΚΟΖΙΩΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
4 ) ΖΑΠΑΝΤΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
5 ) ΜΠΕΛΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 9
6 ) ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Καμινίων

7 ) ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13
8 ) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4
9 ) ΧΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

Μονοδενδρίου

10 ) ΤΣΙΛΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
11 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΨΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
12 ) ΚΙΟΥΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6

Τσουκαλαιίκων

13 ) ΖΑΠΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4
14 ) ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
15 ) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0

Οβριάς

16 ) ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
17 ) ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 41
18 ) ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 23
19 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 23
20 ) ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

Σαραβαλίου

21 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 23
22 ) ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 14
23 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
24 ) ΣΙΜΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
25 ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7
26 ) ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΛΟΥΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 5

Θέας

27 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
28 ) ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7
29 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

Καλλιθέας

30 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 7
31 ) ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1
32 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 0

Κρήνης Πατρών

33 ) ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
34 ) ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 6
35 ) ΘΕΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑΓΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 3

Πετρωτού

36 ) ΚΑΒΒΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
37 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ (ΠΑΤΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
38 ) ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1

Παραλίας

39 ) ΟΡΦΑΝΟΥ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
40 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
41 ) ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27
42 ) ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17
43 ) ΔΡΙΒΗΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 11

Σελίδα 11 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Μιντιλογλίου

44 ) ΣΟΛΑ ΜΑΡΘΑ του ΗΛΙΑ 68
45 ) ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42
46 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
47 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19
48 ) ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
49 ) ΠΑΟΛΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 9

Ρογιτίκων

50 ) ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
51 ) ΖΩΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28
52 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 7
1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
53 ) ΡΟΥΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 155
54 ) ΝΤΖΕΛΒΕ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 153
55 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΤΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 147
56 ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 117
57 ) ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 106
58 ) ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 96
59 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 94
60 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΙΓΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89
61 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 69
62 ) ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60
63 ) ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 57
64 ) ΜΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
65 ) ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 109
66 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 88
67 ) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΤΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 88
68 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ 79
69 ) ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 74
70 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΨΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64
71 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 62
72 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59
73 ) ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 41
74 ) ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ-ΝΤΕΜΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 39
75 ) ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
76 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22
3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
77 ) ΓΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 130
78 ) ΚΡΙΛΗ ΑΝΘΗ του ΑΝΔΡΕΑ 86
79 ) ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 84
80 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
81 ) ΜΠΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 72
82 ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 70
83 ) ΟΧΤΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 70
84 ) ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
85 ) ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 53
86 ) ΡΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
87 ) ΜΠΟΤΣΟΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑ 41
88 ) ΧΑΡΙΖΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ 20
4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
89 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 299
90 ) ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 293
91 ) ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 272
92 ) ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 263
93 ) ΚΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 240
94 ) ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 230
95 ) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 170
96 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 135
97 ) ΧΑΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 123
98 ) ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 118
Σελίδα 12 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

99 ) ΛΥΚΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 113
100 ) ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 106
101 ) ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 104
102 ) ΣΤΕΦΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΙΩΑΝΝΗ 101
103 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 87
104 ) ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 73
105 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 69

Ελικίστρας

106 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 14
107 ) ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΒΕΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9
108 ) ΦΕΞΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Σουλίου

109 ) ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 6
110 ) ΚΟΥΤΣΑΒΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
111 ) ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2

Αγίου Βασιλείου

112 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 74
113 ) ΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 34
114 ) ΜΑΣΣΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 23
115 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 17
116 ) ΧΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
117 ) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6

Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου)

118 ) ΓΚΕΚΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 118
119 ) ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΡΕΝΑ) του ΜΑΡΙΟΥ 82
120 ) ΨΗΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΣΩ) του ΠΑΥΛΟΥ 72
121 ) ΠΛΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45
122 ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 28
123 ) ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 20

Ακταίου (Βερναρδαιίκων)

124 ) ΠΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 45
125 ) ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35
126 ) ΜΟΥΡΤΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ 29

Άνω Καστριτσίου

127 ) ΒΕΤΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 96
128 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
129 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 28
130 ) ΓΚΟΤΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 13
131 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 6

Αραχοβιτίκων

132 ) ΖΥΓΟΥΡΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 17
133 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10
134 ) ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7

Αργυράς

135 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
136 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2
137 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 1

Δρεπάνου

138 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
139 ) ΛΑΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4
140 ) ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Κάτω Καστριτσίου

141 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ-ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
142 ) ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14
143 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ 9

Πλατανίου

144 ) ΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15
145 ) ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2
Σελίδα 13 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

146 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 0

Σελλών

147 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0
148 ) ΜΑΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0
149 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 0

Ψαθοπύργου

150 ) ΠΑΠΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
151 ) ΒΑΝΔΩΡΟΥ-ΤΣΑΤΣΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 1
152 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

Σελίδα 14 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

ΠΑΤΡΑ ΕΝΩΜΕΝΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 345
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 258
2 ) ΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 161
3 ) ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΦΑΝΗ 66

Μεσσάτιδος

4 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 880
5 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 545
6 ) ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 492
7 ) ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ 468
8 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 442
9 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 331
10 ) ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 263
11 ) ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 199

Παραλίας

12 ) ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 1266
13 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 306
14 ) ΣΔΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 183
15 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 117

Πατρέων

16 ) ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2065
17 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 1541
18 ) ΣΙΩΡΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1425
19 ) ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1119
20 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1103
21 ) ΖΑΓΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1052
22 ) ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1034
23 ) ΚΑΡΑΣΠΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 993
24 ) ΣΟΛΩΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 918
25 ) ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 907
26 ) ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 871
27 ) ΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 870
28 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΦΩΤΙΟΥ 826
29 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 788
30 ) ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 788
31 ) ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 742
32 ) ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 724
33 ) ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ 678
34 ) ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 670
35 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 667
36 ) ΛΕΒΕΝΤΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ 644
37 ) ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 642
38 ) ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 636
39 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 631
40 ) ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 621
41 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 617
42 ) ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 591
43 ) ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 568
44 ) ΓΟΥΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 517
45 ) ΒΟΡΙΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 499
46 ) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 496
47 ) ΧΑΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 491
48 ) ΠΕΝΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 488
49 ) ΡΗΓΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 460
50 ) ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 450
51 ) ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 449
52 ) ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΚΥΡΗΝΑΙΟΣ (ΡΕΝΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 435
53 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΗΛΙΑ 425
54 ) ΣΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 421
Σελίδα 15 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

55 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 407
56 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 378
57 ) ΠΛΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 375
58 ) ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 374
59 ) ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 372
60 ) ΜΙΚΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 365
61 ) ΠΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ 344
62 ) ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 338
63 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 336
64 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 310
65 ) ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 300
66 ) ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΗΛΙΑ 295
67 ) ΒΑΜΒΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΤΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 292
68 ) ΟΚΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 283
69 ) ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 274
70 ) ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 270
71 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ – ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 256
72 ) ΣΩΤΗΡΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΡΟΙΞΟΥ 251
73 ) ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 244
74 ) ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΔΡΕΑ 242
75 ) ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 233
76 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 223
77 ) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 220
78 ) ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 201
79 ) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΣΑΜΨΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 200
80 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΗΛΙΑ 193
81 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 187
82 ) ΣΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184
83 ) ΝΤΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 184
84 ) ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
85 ) ΔΙΔΑΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΛΥ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 171
86 ) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 168
87 ) ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166
88 ) ΚΛΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 161
89 ) ΡΕΣΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 158
90 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 148
91 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 147
92 ) ΓΚΟΥΒΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 140
93 ) ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΑΒΒΑ 132
94 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 120
95 ) ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 100
96 ) ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 77

Ρίου

97 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1267
98 ) ΜΑΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 908
99 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 641
100 ) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 440
101 ) ΝΤΟΒΑ – ΤΣΑΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 417
102 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΔΙΟΓΕΝΗ 360
103 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 229
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Θεριανού
1 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1

Κρυσταλλόβρυσης

2 ) ΣΕΧΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΦΑΤΜΙΡ 0

Μοίρας

3 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 44
4 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

Πιτίτσης

5 ) ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9

Σελίδα 16 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Βραχναιίκων
1 ) ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 138
2 ) ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 74
3 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56
4 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
5 ) ΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 27

Καμινίων

6 ) ΠΗΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
7 ) ΣΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60
8 ) ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 40
9 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 7
10 ) ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5
11 ) ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 0

Μονοδενδρίου

12 ) ΡΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5
13 ) ΠΟΥΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 4
14 ) ΣΙΑΣΤΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 4
15 ) ΜΙΧΕΓΚΕΩΦ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ ΑΒΕΡΙΑΝ 1

Τσουκαλαιίκων

16 ) ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 92
17 ) ΣΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 33
18 ) ΓΛΥΚΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 30
19 ) ΤΖΙΒΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
20 ) ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 9
21 ) ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7

Οβριάς

22 ) ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΛΕΞΙΟΥ 218
23 ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 179
24 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 149
25 ) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
26 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 53
27 ) ΠΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 25

Σαραβαλίου

28 ) ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 156
29 ) ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 70
30 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 53
31 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42
32 ) ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
33 ) ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36

Θέας

34 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΙΝΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
35 ) ΛΕΟΝΤΙΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8
36 ) ΚΑΪΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 4

Καλλιθέας

37 ) ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 152
38 ) ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 118
39 ) ΔΗΜΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
40 ) ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 16

Κρήνης Πατρών

41 ) ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 160
42 ) ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 62
43 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΗ 40
44 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
45 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
46 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 22
47 ) ΠΕΤΡΙΧΙΑΝΟΥ ΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20
48 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 14

Πετρωτού

49 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 29
Σελίδα 17 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

50 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 25
51 ) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2
52 ) ΦΑΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

Παραλίας

53 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 121
54 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
55 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 41
56 ) ΒΙΔΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
57 ) ΛΑΚΚΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 18
58 ) ΠΑΛΟΥΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14

Μιντιλογλίου

59 ) ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 94
60 ) ΜΠΑΡΛΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 34
61 ) ΚΛΕΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
62 ) ΚΑΪΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
63 ) ΣΕΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΚΕΛΚΙΜ 3

Ρογιτίκων

64 ) ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 14
65 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
66 ) ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 8
67 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
68 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 5
1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
69 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 317
70 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 257
71 ) ΓΚΑΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 179
72 ) ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 174
73 ) ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ 165
74 ) ΠΑΤΡΩΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΝΔΡΕΑ 134
75 ) ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 129
76 ) ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 122
77 ) ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 87
78 ) ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 84
79 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 72
80 ) ΧΑΪΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35
81 ) ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 27
2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
82 ) ΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 429
83 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 224
84 ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 172
85 ) ΟΡΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 114
86 ) ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 103
87 ) ΣΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 90
88 ) ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 88
89 ) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 74
90 ) ΓΙΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74
91 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 71
92 ) ΚΥΡΙΤΣΗ ΘΕΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59
93 ) ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56
94 ) ΜΠΟΜΗ ΘΕΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
95 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 39
96 ) ΚΑΡΑΒΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 36
97 ) ΣΠΑΚΑΠΙΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32
3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
98 ) ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ (ΤΖΟΒΟΛΗ) ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 202
99 ) ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ 177
100 ) ΚΟΡΔΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 157
101 ) ΣΑΒΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 127
102 ) ΧΟΝΔΡΟΛΕΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 112
103 ) ΜΗΛΙΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 99
Σελίδα 18 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

104 ) ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 98
105 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 95
106 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 64
107 ) ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60
108 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 48
109 ) ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 45
110 ) ΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
111 ) ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 571
112 ) ΖΑΜΠΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 338
113 ) ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 247
114 ) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 232
115 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
116 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΕΝΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 190
117 ) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 135
118 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 123
119 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 120
120 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 108
121 ) ΚΑΡΑΣΚΟΥΤΗ (ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ) ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 107
122 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105
123 ) ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 102
124 ) ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 101
125 ) ΖΑΡΑΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 97
126 ) ΜΟΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 95
127 ) ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93
128 ) ΜΠΡΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 85
129 ) ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 84
130 ) ΚΑΡΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 83
131 ) ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 75
132 ) ΣΥΛΑΪΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 55
133 ) ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ 55
134 ) ΓΑΛΑΝΤΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 38
135 ) ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35

Ελικίστρας

136 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 211
137 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 101
138 ) ΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57
139 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
140 ) ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
141 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 26
142 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 25
143 ) ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 19

Σουλίου

144 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 87
145 ) ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 84
146 ) ΚΕΠΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73
147 ) ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 67
148 ) ΜΠΕΛΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
149 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
150 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 11
151 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 10

Αγίου Βασιλείου

152 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 170
153 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 71
154 ) ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 69
155 ) ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 56
156 ) ΒΙΓΛΑ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13
157 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
158 ) ΚΩΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 3

Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου)

159 ) ΚΕΡΑΣΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 153
Σελίδα 19 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

160 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 132
161 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 116
162 ) ΚΑΠΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 86
163 ) ΖΕΡΒΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 81
164 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

Ακταίου (Βερναρδαιίκων)

165 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
166 ) ΜΠΟΝΑΜΗ ΜΙΝΕΡΒ – ΑΛΕΞΑΝΤΡΙΝ (ΑΛΙΝΑ) του ΕΜΙΛ 37
167 ) ΜΠΕΓΛΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 34
168 ) ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 25

Άνω Καστριτσίου

169 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
170 ) ΝΤΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14
171 ) ΦΑΛΤΣΕΤΑ ΦΙΛΟΜΗΛΑ (ΜΙΛΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 8
172 ) ΜΠΕΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Αραχοβιτίκων

173 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 200
174 ) ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
175 ) ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 39
176 ) ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 36
177 ) ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
178 ) ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
179 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
180 ) ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12

Αργυράς

181 ) ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 60
182 ) ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 51
183 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 41
184 ) ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 34
185 ) ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32
186 ) ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18
187 ) ΤΣΟΡΔΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 16

Δρεπάνου

188 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 215
189 ) ΚΑΠΟΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59
190 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 56
191 ) ΠΗΛΙΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 55
192 ) ΤΣΩΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
193 ) ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 46
194 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26

Κάτω Καστριτσίου

195 ) ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 39
196 ) ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
197 ) ΤΣΑΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 24
198 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 12

Πλατανίου

199 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 115
200 ) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ 27
201 ) ΤΣΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 24
202 ) ΜΠΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 20
203 ) ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18
204 ) ΣΠΟΥΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 17

Σελλών

205 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΥΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
206 ) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48
207 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
208 ) ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 32
209 ) ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27
210 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10
Σελίδα 20 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Ψαθοπύργου

211 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 142
212 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75
213 ) ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 39
214 ) ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 31
215 ) ΚΟΝΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
216 ) ΠΑΓΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ 14
217 ) ΤΣΑΚΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
218 ) ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 9

Σελίδα 21 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

ΠΑΤΡΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ – Βασίλης Αϊβαλής
Καταχωρημένα Τμήματα 345
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΖΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 293
2 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΦΡΕΝΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 194
3 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 103

Μεσσάτιδος

4 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 402
5 ) ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 343
6 ) ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 342
7 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 318
8 ) ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 306
9 ) ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 231
10 ) ΜΑΤΣΑΓΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 174
11 ) ΧΛΩΜΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 138

Παραλίας

12 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 383
13 ) ΜΙΑΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 185
14 ) ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 163

Πατρέων

15 ) ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1322
16 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1321
17 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1109
18 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 910
19 ) ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του ΑΝΔΡΕΑ 730
20 ) ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 712
21 ) ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 688
22 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 681
23 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 678
24 ) ΑΒΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 675
25 ) ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 657
26 ) ΓΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 641
27 ) ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 573
28 ) ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΑΒΡΙΗΛ 542
29 ) ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 538
30 ) ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 514
31 ) ΤΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 511
32 ) ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ 474
33 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 472
34 ) ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 472
35 ) ΝΑΚΟΥ ΓΚΟΛΦΩ (ΓΚΕΛΥ) του ΣΠΥΡΟΥ 448
36 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 444
37 ) ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 440
38 ) ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 439
39 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 435
40 ) ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 432
41 ) ΚΥΡΙΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 423
42 ) ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 418
43 ) ΣΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 413
44 ) ΝΙΑΧΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 400
45 ) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΗΛΙΑ 399
46 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 385
47 ) ΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 376
48 ) ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΕΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 372
49 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΓΓΕΛΗ 358
50 ) ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 350
51 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 348
52 ) ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 326
53 ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ 322
54 ) ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 321
Σελίδα 22 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

55 ) ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 318
56 ) ΒΑΦΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 301
57 ) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 298
58 ) ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 297
59 ) ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΝΤΕΝΙΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 292
60 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 287
61 ) ΔΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 282
62 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 278
63 ) ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 277
64 ) ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 264
65 ) ΚΑΠΕΛΕΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 264
66 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 253
67 ) ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 251
68 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 250
69 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΩΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 245
70 ) ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 241
71 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 230
72 ) ΨΥΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 229
73 ) ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 226
74 ) ΤΣΙΛΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 224
75 ) ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 222
76 ) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 221
77 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ (ΒΛΑΣΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 212
78 ) ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 206
79 ) ΝΑΣΕΡ ΣΑΪΝΤ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΣΣΑ 202
80 ) ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 198
81 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΗΛΙΑ 182
82 ) ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΛΙΣΣΑΝΔΡΟΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 177
83 ) ΚΑΛΠΟΥΡΖΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 164
84 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 161
85 ) ΒΑΛΟΥΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 159
86 ) ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 158
87 ) ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 156
88 ) ΛΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 140
89 ) ΡΗΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138
90 ) ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 134
91 ) ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 122
92 ) ΤΟΥΡΓΙΑΝΑ ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 119
93 ) ΒΟΥΡΝΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 118
94 ) ΚΑΚΑΛΗ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΓΓΕΛΗ 97
95 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
96 ) ΠΑΣΜΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΛΑΖ) του ΜΙΧΑΗΛ 89
97 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 73
98 ) ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 62
99 ) ΚΟΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 40

Ρίου

100 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 509
101 ) ΜΠΕΤΙΧΑΒΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 338
102 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΩΗ 288
103 ) ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239
104 ) ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 195
105 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 138
106 ) ΓΙΑΧΟΥ ΜΑΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 134
107 ) ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 116
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Θεριανού
1 ) ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8

Κρυσταλλόβρυσης

2 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24

Μοίρας

3 ) ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 7
Σελίδα 23 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Πιτίτσης

5 ) ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Βραχναιίκων
1 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 148
2 ) ΛΑΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 92
3 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 78
4 ) ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
5 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
6 ) ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 24
7 ) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 15

Καμινίων

8 ) ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3
9 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ 3
10 ) ΚΟΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΣΗΦ 1
11 ) ΔΡΕ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1
12 ) ΠΑΠΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0

Μονοδενδρίου

13 ) ΚΟΖΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 90
14 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 27
15 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
16 ) ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

Τσουκαλαιίκων

17 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 211
18 ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 48
19 ) ΣΜΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
20 ) ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΥΛΟΥ 42
21 ) ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 34
22 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
23 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 12
24 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

Οβριάς

25 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 249
26 ) ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 143
27 ) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 45
28 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 45
29 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
30 ) ΑΞΙΩΤΗ ΣΟΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΙΜΟΝΕΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
31 ) ΡΙΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27

Σαραβαλίου

32 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΩΗ 86
33 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 83
34 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64
35 ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60
36 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 52
37 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25
38 ) ΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 22
39 ) ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 14

Θέας

40 ) ΑΛΜΕΤΙΔΟΥ ΣΩΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 78
41 ) ΜΟΡΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35
42 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
43 ) ΨΥΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11

Καλλιθέας

44 ) ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21
45 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 16
46 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ 2
47 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1
48 ) ΓΑΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 0
Σελίδα 24 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Κρήνης Πατρών

49 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 91
50 ) ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 56
51 ) ΚΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24
52 ) ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 16
53 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 16
54 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
55 ) ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 8
56 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 2

Πετρωτού

57 ) ΔΟΥΒΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 173
58 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53
59 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 29
60 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
61 ) ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23
62 ) ΑΝΤΥΠΑ ΧΑΪΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
63 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19
64 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

Παραλίας

65 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 183
66 ) ΧΑΤΟΥΠΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 107
67 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94
68 ) ΡΟΥΝΤΖΟΜΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 81
69 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΥΜΕΩΝ 67
70 ) ΠΑΣΧΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 63
71 ) ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46

Μιντιλογλίου

72 ) ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 71
73 ) ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
74 ) ΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 47
75 ) ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 46
76 ) ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
77 ) ΠΕΝΤΕΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 12
78 ) ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 8

Ρογιτίκων

79 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 127
80 ) ΣΙΑΚΑΜΠΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
81 ) ΣΑΜΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17
82 ) ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
83 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 1
1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
84 ) ΧΑΛΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ 190
85 ) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 175
86 ) ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 140
87 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΗΛΙΑ 132
88 ) ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 121
89 ) ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 117
90 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 80
91 ) ΚΡΙΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 61
92 ) ΛΑΔΙΚΟΥ ΡΟΖΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 44
93 ) ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43
94 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 42
95 ) ΖΑΡΝΑΒΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ 39
96 ) ΣΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
97 ) ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 37
98 ) ΓΚΟΖΝΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 32
99 ) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 25
100 ) ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΚΑ (ΟΥΡΑΝΙΑ) του ΑΛΕΞΗ 23
101 ) ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΟΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
102 ) ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 23
103 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
Σελίδα 25 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

104 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18
105 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΟΓΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
106 ) ΒΡΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
107 ) ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ 13
108 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 9
2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
109 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 189
110 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 118
111 ) ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 105
112 ) ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 91
113 ) ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 89
114 ) ΡΟΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 88
115 ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 69
116 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 66
117 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 58
118 ) ΓΑΡΔΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57
119 ) ΚΟΥΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56
120 ) ΠΛΕΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
121 ) ΔΕΚΑΙΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
122 ) ΜΠΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
123 ) ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΣΠΥΡΑΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
124 ) ΣΚΑΡΤΣΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 34
125 ) ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 34
126 ) ΚΑΡΚΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
127 ) ΜΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 22
128 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ 21
129 ) ΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 20
130 ) ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 16
3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
131 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΒΕΤΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 266
132 ) ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 134
133 ) ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΗΛΙΑ 111
134 ) ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
135 ) ΠΛΕΣΣΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
136 ) ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64
137 ) ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 56
138 ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΕΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 54
139 ) ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 49
140 ) ΚΙΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
141 ) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
142 ) ΒΟΥΡΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 41
143 ) ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
144 ) ΒΑΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 38
145 ) ΚΙΟΥΣΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35
146 ) ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 25
147 ) ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 21
4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
148 ) ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138
149 ) ΝΤΕΡΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 114
150 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 114
151 ) ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
152 ) ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΡΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 103
153 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 102
154 ) ΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
155 ) ΤΡΙΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
156 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 81
157 ) ΓΙΑΛΥΨΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
158 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ της ΑΡΤΕΜΗΣ 78
159 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 75
160 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ (ΒΕΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74
161 ) ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 73
Σελίδα 26 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

162 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72
163 ) ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
164 ) ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
165 ) ΧΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
166 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 67
167 ) ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 65
168 ) ΜΙΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 63
169 ) ΣΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63
170 ) ΜΕΡΛΙΓΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΑΝΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 62
171 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 61
172 ) ΜΠΑΛΑΤΣΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58
173 ) ΜΕΡΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 55
174 ) ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 55
175 ) ΤΑΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 52
176 ) ΛΟΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50
177 ) ΡΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΝΑΥΣΙΚΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 46
178 ) ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40
179 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 39
180 ) ΤΖΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
181 ) ΜΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32
182 ) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29
183 ) ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 28
184 ) ΣΤΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 16
185 ) ΣΜΥΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13

Ελικίστρας

186 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 156
187 ) ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 110
188 ) ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90
189 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΕΝΤΟΡΟΣ 78
190 ) ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΥΡΩΝΑ 58
191 ) ΜΗΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
192 ) ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 17

Σουλίου

193 ) ΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8
194 ) ΘΕΟΔΩΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
195 ) ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
196 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2
197 ) ΤΕΡΛΕΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 2
198 ) ΛΙΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 0

Αγίου Βασιλείου

199 ) ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΦΩΤΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 172
200 ) ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
201 ) ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 99
202 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΝΤΕΝΗΣ) του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 44
203 ) ΜΠΑΣΤΑ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΦΗ) του ΜΑΡΙΝΟΥ 32
204 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
205 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ 9

Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου)

206 ) ΚΑΤΣΙΒΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 94
207 ) ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 53
208 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
209 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
210 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 26
211 ) ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21

Ακταίου (Βερναρδαιίκων)

212 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
213 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14
214 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
215 ) ΠΗΤΤΑ ΚΑΥΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
216 ) ΜΑΝΤΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4
Σελίδα 27 από 28 10/10/2023 7:35:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Άνω Καστριτσίου

217 ) ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
218 ) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 38
219 ) ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36
220 ) ΤΣΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
221 ) ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 24
222 ) ΣΠΑΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
223 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 15

Αραχοβιτίκων

224 ) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 18
225 ) ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
226 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 5
227 ) ΣΠΑΘΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 4

Αργυράς

228 ) ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 111
229 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
230 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 28
231 ) ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
232 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
233 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 15
234 ) ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12

Δρεπάνου

235 ) ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2
236 ) ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2
237 ) ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 2
238 ) ΚΟΡΔΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1
239 ) ΣΠΑΝΟΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

Κάτω Καστριτσίου

240 ) ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59
241 ) ΖΑΓΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 13
242 ) ΤΣΙΛΙΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 4
243 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 3

Πλατανίου

244 ) ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17
245 ) ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
246 ) ΛΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 5
247 ) ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΣΗΦ 3

Σελλών

248 ) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13
249 ) ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7
250 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1
251 ) ΠΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0

Ψαθοπύργου

252 ) ΠΑΠΠΑ ΕΛΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
253 ) ΛΙΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
254 ) ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4
255 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4
256 ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

Δείτε παρακάτω αναλυτικά:

Πίνακας Αποτελεσμάτων Υποψηφίων

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

σπιράλ – ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΜΑΣ

ΠΑΤΡΑ ΕΝΩΜΕΝΗ

ΠΑΤΡΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ – Βασίλης Αϊβαλής

Continue Reading
Επιλεγμένη Ενημέρωση5 ώρες ago

Δήλωση του Θέμη Μπάκα για τη μαύρη επέτειο της 21ης Απριλίου

Επιλεγμένη Ενημέρωση1 ημέρα ago

Η αποκλειστική συνέντευξη και το κάλεσμα του γνωστού καλλιτέχνη Άκη – Παναγιώτη Βασιλόπουλου

Επιλεγμένη Ενημέρωση1 ημέρα ago

Νέες ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΛΑΜΠΑΔΕΣ που θα σας εκπλήξουν απο το Κουρδιστό Πορτοκάλι στην Πάτρα

Επιλεγμένη Ενημέρωση1 ημέρα ago

Η ανακοίνωση για το μεγάλο και τελευταίο γλέντι της σεζόν στην ταβέρνα το ΧΩΡΙΟ στο Ρίο

Επιλεγμένη Ενημέρωση1 εβδομάδα ago

🌟 Αντε να διαλέξεις λαμπάδα με τόσα σχέδια και προτάσεις . Εχει ότι μπορείς να φανταστείς !!! Κουρδιστό Πορτοκάλι

Επιλεγμένη Ενημέρωση1 εβδομάδα ago

Η Πυρρος Δημας στην Κάτω Αχαια για το μεγάλο γεγονός

Επιλεγμένη Ενημέρωση2 εβδομάδες ago

Χειροκροτήστε τον : κέρδισε μετάλλιο για την εθνική μας στο Taekwondo και αξιζει πολλά . Μπραβο στον Φλουσκουνη

Επιλεγμένη Ενημέρωση2 εβδομάδες ago

Η Ελληνίδα παγκόσμια σταρ ξεκινάει το Tour της

Επιλεγμένη Ενημέρωση3 εβδομάδες ago

Πάτρα: Επιχειρούν να αποσπάσουν χρήματα μέσω ψεύτικου προφίλ του Κώστα Πελετίδη – Δείτε τι σκαρφίστηκαν!

Επιλεγμένη Ενημέρωση3 εβδομάδες ago

Αυτή είναι η Κυριακή που δολοφονήθηκε άγρια από τον πρώην σύντροφό της – Σοκάρουν οι φωτογραφίες με τον δράστη

Επιλεγμένη Ενημέρωση3 εβδομάδες ago

ΜΕΓΑ ΣΠΗΛΑΙΟ: Ελειπαν ο ηγούμενος και οι μοναχοί… λόγω γάμου ομόφυλων ζευγαριών στην επίσκεψη Μητσοτάκη

Επιλεγμένη Ενημέρωση3 εβδομάδες ago

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ: Θρήνος για την 28χρονη Κυριακή

Επιλεγμένη Ενημέρωση3 εβδομάδες ago

Ένοχος ο Ηλίας Μίχος για τον βιασμό της 12χρονης στον Κολωνό – Αθώα η μητέρα για πορνογραφία και μαστροπεία

Επιλεγμένη Ενημέρωση3 εβδομάδες ago

Πάτρα – καιρός: Ανεβαίνει κι άλλο η θερμοκρασία σήμερα

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

ΣΟΚ! Νεκρή 36χρονη ιδιοκτήτρια καφέ στην Αγυιά – Μητέρα ενός παιδιού

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

Η Απίστευτη περιγραφή της Δασκάλας για τις κατασκηνώσεις του Δήμου Πατρέων. “Δηλώνω περήφανη”

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

Πατρα: Στην εκκλησία με το … θηρίο ! Έτριβαν τα μάτια τους οι περαστικοί

Επιλεγμένη Ενημέρωση5 μήνες ago

Μεγάλη θλίψη για τον θάνατο του Νίκου Κοτσοκολου. « Δακρύζουν τα παιδιά του»

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

Ενας υπέροχος γάμος στην Πάτρα με τον Νίκο και την Λέτα κ αρκετη “βαλβολίνη” στις φλέβες τους

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

Πρεμιέρα την Δευτέρα για Κωνσταντίνο Φλαμή και Χριστίνα Βάγγαλη – ΒΙΝΤΕΟ

Επιλεγμένη Ενημέρωση2 μήνες ago

Αυτη είναι η νεα επιχείρηση για την οικογένεια Αρβανίτη στην Πάτρα . Δείτε τι έγινε στα εγκαίνια

Επιλεγμένη Ενημέρωση7 μήνες ago

Μεγάλη και επιτυχημένη η συγκέντρωση της Δήμητρας Πανίτσα στο κέντρο της Πάτρας

Επιλεγμένη Ενημέρωση5 μήνες ago

Στο κέντρο των Πατρών, χιλιάδες πολίτες για την επέτειο της 17ης Νοεμβρίου

Επιλεγμένη Ενημέρωση7 μήνες ago

Κατάμεστη η Κεντρική ομιλία του Σπυρου Μυλωνα στην Κάτω Αχαια

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

Πάτρα: Πλύσιμο Πλατειών και κοινοχρήστων χώρων, παρά την μείωση εργαζομένων στην καθαριότητα

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

Οι μεγάλες αλήθειες για τον τομέα πολιτισμού στον Δήμο Πατρέων , απο την Κατερίνα Γεροπαναγιώτη

Επιλεγμένη Ενημέρωση8 μήνες ago

Σε λίγες μέρες τα μεγάλα σκηνικά που θα ακουστούν ξανά σε όλη την Ελλάδα απο το ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ

Επιλεγμένη Ενημέρωση5 μήνες ago

Έγινε το έλα να δείς στα εγκαίνια του κομμωτηρίου της Αντζελα Δακολα . Θα τους μείνουν αξέχαστα – φωτος